poniedziałek, 17 marca 2014

Wieczór panieński

          Przygotowania do ślubu nie mogą obejść się bez... wieczoru panieńskiego! 
          To bardzo ważna chwila w życiu każdej kobiety, w końcu to ostatni moment na pożegnanie się z cudownym, panieńskim życiem :D 

          Pomysłów na spędzenie tego wieczoru jest naprawdę wiele, a główną rolę odgrywa tutaj świadkowa. To ona, oczywiście z pomocą koleżanek, powinna sprawić, aby przyszła mężatka była w tym dniu szczęśliwa i dobrze się bawiła.           Dom czy lokal? A może jedno i drugie? Ta decyzja należy do Was... W przypadku lokalu nie można zapomnieć  o wcześniejszej rezerwacji loży ;)

          Z czym kojarzy się Wam wieczór panieński? Z dobrą zabawą? Gadżetami? Oczywiście!
          Warto pomyśleć o tym, aby mieć coś, co będzie Was wyróżniało wśród innych osób w lokalu. Hawajskie stroje, diablice, motywy z lat 60, króliczki... - to tylko kilka z pomysłów. Pamiętajcie również, aby spośród Was wyróżnić tę najważniejsza, czyli przyszłą Pannę Młodą. Doskonałym rozwiązaniem będzie welon bądź szarfa.          Ponadto nie zapomnijcie o umileniu sobie zabawy poprzez konkursy i wyzwania (oczywiście głównie dla bohaterki wieczoru). Idealnie przydają się do tego karty z zadaniami, zarówno przewidzianymi w domu, jak również w klubie.
          Miłym akcentem będzie wręczenie przyszłej mężatce prezentu. Do najpopularniejszych należy oczywiście seksowna bielizna, jednakże może to być również karnet do SPA, biżuteria czy coś śmiesznego.
Aby wszystko poszło jak najlepiej, warto wcześniej przygotować plan, jednakże odrobina spontaniczności nikomu nie zaszkodziła ;)

1 komentarz:

  1. Kiedy moja przyjaciółka Paulina brała ślub urządziłyśmy jej wieczór panieński w kilka osób. Jako jej przyjaciółki zgadałyśmy się po prostu i zrobiłyśmy jej niespodziankę. Najpierw nauka tańca na rurze, potem domówka z konkursami, tortem i prezentem (zestaw do tresowania faceta), a na koniec wypad do kilku klubów. Bawiłyśmy się wszystkie świetnie :D

    OdpowiedzUsuń