piątek, 14 marca 2014

O nas

Witamy :) 
Jesteśmy 4 studentkami Wydziału Zarządzania na UŁ i prowadzimy niekomercyjnego bloga w ramach projektu zaliczeniowego z przedmiotu Social Media i marketing mobilny.
Karolina – najbardziej sumienna i pracowita, wszystko zrobione na medal, ale zawsze na ostatnią chwilę :)
Kasia – na nic nie ma czasu (nie ma się co dziwić, trzeba wybaczyć – młoda mężatka). Ona jako jedyna w naszej grupie udziela porad popartych własnym dłuuuugodystansowym doświadczeniem :)
Ola – wiecznie narzeka i jest strasznie niezdecydowana, ma milion pomysłów na minutę i tysiąc rzeczy do zrobienia :)
Ania - optymistka z dużym dystansem do samej siebie, nie boi się wyzwań :)
Każda z nas dopiero startuje, jeśli chodzi o pisanie bloga, ale szybko się rozkręcamy, a nasze pomysły zaskakują nas samych :D

Zatem do rzeczy - jeśli trafiłeś na naszego bloga oznacza to tylko jedno – wielkimi krokami zbliżą się WESELE!!!! Twoje? Twojej siostry??? A może najlepszej przyjaciółki??? Nie ma to znaczenia. Znajdziesz tutaj inspiracje, ciekawe i autorskie pomysły, a także porady młodych małżonków,  co by zmienili gdyby mieli taką okazję ;P

Blog jest bardzo subiektywny i choć głęboko wierzymy, że nasze propozycje Cię zachwycą :) – jesteśmy otwarte na krytykę i wszelkie uwagi. Jeśli jest coś w czym mogłybyśmy Ci pomóc – pisz śmiało, podzielimy się chętnie naszą wiedzą i doświadczeniem (a jest czym ;P).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz