poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Czym jechać do ślubu?

            Pojazd którym mamy jechać do ślubu to także ważny element tego dnia. Ważny jest nie tylko rodzaj, typ, marka, ale także kolor, wszelkiego rodzaju dekoracje i detale.
           Klasycznym wyborem większości narzeczonych są wygodne auta uznawane za luksusowe. Co ważne, auto takie nie może być zbyt małe, ponieważ wszyscy podróżujący muszą się czuć swobodnie. Szczególnym wyzwaniem w podróży do ślubu jest ubiór Panny Młodej, wszelkie koła przy sukni, tren i welon potrzebują niekiedy więcej miejsca niż Pan Młody. Kolor auta jest równie ważny co marka, klasyczna czerń wg mnie zawsze będzie modna, choć  srebrne i białe auta też wyglądają ślicznie.

          Popularne są również różne zdobienia auta, którymi Młodzi jadą do ślubu. Naklejki na tablice rejestracyjne z różnymi napisami, począwszy od klasycznych napisów "Młoda Para", "Nowożeńcy", imion, daty ślubu, po zabawniejsze jak "Koniec  wolności" czy "Po chłopie.." .  Powszechne są również wszelakie zdobienia auta Nowożeńców kwiatami, balonikami, serduszkami, kokardami. Myślę, że praktycznie w każdym związku Pan Młody wybiera markę auta, Pani Młoda zaś jego kolor :-) i wszelkie dodatki.


http://allegro.pl/nowosc-slubna-dekoracja-auta-cylinder-storczyki-i4117107331.html

http://allegro.pl/dekoracja-auta-samochodu-rozowa-pink-xxl-wys-24h-i4118588522.html


          Interesującym pomysłem jest również jeszcze nie tak popularne w Polsce przypinanie do zderzaka  auta powiązanych tasiemkami puszek, które z pewnością przyciągają wzrok, jeżeli nie przez swój wygląd, to na pewno przez hałas jaki wydają.


http://allegro.pl/puszki-do-dekoracji-auta-weslego-5-szt-wesele-w21-i4045093653.html


          Ciekawym pomysłem, szczególnie w porze letniej jest podróż do ślubu bryczką. Sceneria bajkowa, świetne możliwości dla fotografa, niesamowite wspomnienia, jednak przy zmienności pogody w naszym kraju, spore ryzyko. Ważne również, by wybierać podróż do ślubu bryczką, przy niedalekich odległościach domu Panny Młodej, kościoła i  sali weselnej. ;)

http://tablica.pl/oferta/auto-do-slubu-szczecin-krolewska-kareta-kopciuszek-CID619-IDSah9.html


       Spora część osób planujących ślub i wesele chce zaskoczyć w tym dniu swoich gości czymś niesamowitym. Wśród  ekstrawaganckich pojazdów ślubnych, które mają być niezapomniane przez długi czas popularnością cieszą się limuzyny, auta starsze, retro, a także dwuosobowe, sportowe kabriolety bez dachu.http://forum.przewodnikmp.pl/topic3960.htmlhttp://www.katowiceinfo.pl/ogloszenia-katowice/limuzyny-do-slubu-katowice-samochody-slubne-katowice-biala-limuzyna-katowice-auta-wesele-katowice-slask-26982.htm

 http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenie/fiat-124-spider-zabytkowy-kabr.html


http://tablica.pl/oferta/auto-do-slubu-warszawa-223-CID619-ID1Iyt3.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz